Přehled zápasů skupina B 2019/20

Č. Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek
1. kolo
1426 11.09.2019 19:00 HRAPÁCI HASIČI 5:6 VH
1424 14.09.2019 19:00 OPTIM GASCO 8:5 MH
1423 14.09.2019 20:30 SOK. DOLNÍ ŘEDICE LEHO 5:2 MH
1425 21.09.2019 19:00 B.A.S. OPATOVICE NORDIC 7:3 MH
2. kolo
1430 22.09.2019 19:00 KUNĚTICE SOK. DOLNÍ ŘEDICE 3:10 VH
1429 23.09.2019 20:15 LEHO OPTIM 2:3 VH
1427 28.09.2019 20:30 NORDIC HRAPÁCI 1:4 VH
1428 29.09.2019 20:30 GASCO B.A.S. OPATOVICE 0:9 VH
3. kolo
1434 02.10.2019 20:30 HASIČI NORDIC 2:2 MH
1432 06.10.2019 20:30 B.A.S. OPATOVICE LEHO 7:3 MH
1431 10.10.2019 20:30 OPTIM KUNĚTICE 5:6 VH
1433 13.10.2019 20:30 HRAPÁCI GASCO 13:1 MH
4. kolo
1437 19.10.2019 18:45 KUNĚTICE B.A.S. OPATOVICE 6:6 VH
1435 20.10.2019 20:15 GASCO HASIČI 5:4 MH
1436 26.10.2019 18:45 LEHO HRAPÁCI 6:5 VH
1438 26.10.2019 20:15 SOK. DOLNÍ ŘEDICE OPTIM 5:2 VH
5. kolo
1440 30.10.2019 20:15 HRAPÁCI KUNĚTICE 2:2 VH
1441 04.11.2019 20:30 HASIČI LEHO 4:5 MH
1439 15.11.2019 20:30 B.A.S. OPATOVICE SOK. DOLNÍ ŘEDICE 2:8 MH
1442 24.11.2019 19:00 NORDIC GASCO 4:4 MH
6. kolo
1444 22.11.2019 20:30 KUNĚTICE HASIČI 4:5 VH
1445 24.11.2019 20:30 SOK. DOLNÍ ŘEDICE HRAPÁCI 3:5 MH
1446 29.11.2019 19:00 OPTIM B.A.S. OPATOVICE 4:3 MH
1443 29.11.2019 20:30 LEHO NORDIC 1:6 MH
7. kolo
1449 07.12.2019 19:00 NORDIC KUNĚTICE 7:9 MH
1448 07.12.2019 20:30 HASIČI SOK. DOLNÍ ŘEDICE 7:4 MH
1450 15.12.2019 19:00 GASCO LEHO 1:2 MH
1447 15.12.2019 20:30 HRAPÁCI OPTIM 1:8 MH
8. kolo
1452 20.12.2019 20:30 SOK. DOLNÍ ŘEDICE NORDIC 3:0 VH
1451 21.12.2019 19:00 KUNĚTICE GASCO 3:5 VH
1453 05.01.2020 19:00 OPTIM HASIČI 5:4 MH
1454 05.01.2020 20:30 B.A.S. OPATOVICE HRAPÁCI 0:7 MH
9. kolo
1458 12.01.2020 19:00 LEHO KUNĚTICE 7:11 MH
1455 14.01.2020 20:30 HASIČI B.A.S. OPATOVICE 1:5 MH
1456 19.01.2020 20:30 NORDIC OPTIM 1:6 MH
1457 26.01.2020 19:00 GASCO SOK. DOLNÍ ŘEDICE 5:9 VH
10. kolo
1459 18.01.2020 19:00 LEHO SOK. DOLNÍ ŘEDICE 0:5 Kontumace
1462 23.01.2020 19:00 HASIČI HRAPÁCI 5:2 VH
1461 26.01.2020 20:30 NORDIC B.A.S. OPATOVICE 4:2 VH
1460 28.01.2020 20:30 GASCO OPTIM 3:11 MH
11. kolo
1466 01.02.2020 20:15 SOK. DOLNÍ ŘEDICE KUNĚTICE 5:4 MH
1463 13.02.2020 19:00 HRAPÁCI NORDIC 3:3 MH
1465 15.02.2020 20:30 OPTIM LEHO 3:3 VH
1464 11.03.2020 18:45 B.A.S. OPATOVICE GASCO 2:6 VH
12. kolo
1470 23.02.2020 20:30 NORDIC HASIČI 3:3 MH
1468 01.03.2020 19:00 LEHO B.A.S. OPATOVICE 3:8 MH
1467 01.03.2020 20:30 KUNĚTICE OPTIM 3:7 MH
1469 02.03.2020 19:00 GASCO HRAPÁCI 1:18 MH
13. kolo
1473 22.02.2020 20:30 B.A.S. OPATOVICE KUNĚTICE 11:3 VH
1474 04.03.2020 20:15 OPTIM SOK. DOLNÍ ŘEDICE 5:5 MH
1471 HASIČI GASCO
1472 HRAPÁCI LEHO
14. kolo
1475 SOK. DOLNÍ ŘEDICE B.A.S. OPATOVICE
1476 KUNĚTICE HRAPÁCI
1477 LEHO HASIČI
1478 GASCO NORDIC
15. kolo
1479 NORDIC LEHO
1480 HASIČI KUNĚTICE
1481 HRAPÁCI SOK. DOLNÍ ŘEDICE
1482 B.A.S. OPATOVICE OPTIM
16. kolo
1483 OPTIM HRAPÁCI
1484 SOK. DOLNÍ ŘEDICE HASIČI
1485 KUNĚTICE NORDIC
1486 LEHO GASCO
17. kolo
1487 GASCO KUNĚTICE
1488 NORDIC SOK. DOLNÍ ŘEDICE
1489 HASIČI OPTIM
1490 HRAPÁCI B.A.S. OPATOVICE
18. kolo
1491 B.A.S. OPATOVICE HASIČI
1492 OPTIM NORDIC
1493 SOK. DOLNÍ ŘEDICE GASCO
1494 KUNĚTICE LEHO